Girl climbing rope

Bandırma

Ata Spor

Ankara'nın en büyük Cimnastik ve Atletizm kulübü olan Ata Spor Kulübü™ olarak artık BANDIRMA'dayız.

Hakkımızda

Bandırma Ata Spor Kulübü™ olarak sporcu, veli ve antrenörleri ile birlikte büyük bir aileyiz.

 Hedefimiz, ATLETİZM ve CİMNASTİK antrenmanları ile çocuklarınızın eğlenerek hoş vakit geçirmeleri yanında, temel motorik becerilerini geliştirmektir.

 

 Cimnastik, sporun her alanında temel gereklilik olan vicut esnekliği ve kas sinir koordinasyonunu geliştirir. Atletizmin sürat, sıçrama, kuvvet ve dayanıklılık gibi koordinatif özellikleri ile cimnastik birleştiğinde, özgüvenli, sosyal, kendini ifade edebilen, cesur, atak, dengeli, paylaşımcı, bedenen ve ruhen sağlıklı bireyler, sporcular yetişir.

 

 Bandırma Ata Spor Kulübü™ 2018 yılında, atletizmde 20 yıllık olimpik sporculuğu ile Türkiye ve Avrupa Kupası Şampiyonlukları olan Hediye IŞIK GÜRBÜZOĞULLARI ve Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi, atletizmde Türkiye şampiyonu, eski Türkiye rekortmeni, Milli takım antrenörü, 20 yıl basketbol süper lig takımlarında ve basketbol B Milli takımında kondisyonerlik yapmış Gürbüz GÜRBÜZOĞULLARI ile eğitimlerine başlamıştır.

 

 Bandırma Ata Spor Kulübü™, Ankara Ata Spor Kulübü™’nün Proje, Hedef ve Misyonunu Bandırma’da yaygınlaştırarak bölgemiz çocuklarının yarınlarına katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. 

 

Mevcut Kurslarımız

Atletik Cimnastik - Bireysel Gelişim Antrenmanları - Atletizm

Jimnastikçi Havada
Weights at Gym
Çift Koşu

Cimnastik

Detaylı Bilgi

Bireysel Gelişim

Detaylı Bilgi

Atletizm

Detaylı Bilgi
 

İletişim

Şh. Tğm. Doğuş Uran Anaokulu Spor Salonu

17 Eylül, 806. Sk. No:10, 10200 Bandırma-Balıkesir

0 532 646 64 15

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.